Rezidence Tupolevova opět ožívá

Rezidence Tupolevova, moderní bytový komplex v Letňanech, pokračuje ve výstavbě druhou fází, kterou společnost Daramis Group zahájila letos v létě a jejíž dokončení se plánuje na podzim roku 2011. Tato lokalita a projekt bezpochyby nejvíce osloví lidi, kteří lokalitu dobře znají, hledají nový domov s maximální vybaveností v místě bydlení a kvalitu za rozumnou cenu.

Rezidence tupolevova opět ožívá

Bytový komlex nabízí ve dvou sedmipatrových, moderních a architektonicky zajímavých budovách 76 bytů s dispozicemi 1+kk až 3+kk a to ve velikostech od 36 m2 až do 96 m2. Součástí většiny bytů je balkón, terasa a v nižších patrech předzahrádka. Parkování pro rezidenty je zajištěno v podzemních garážích projektu a pohodlné parkování pro návštěvy umožňuje venkovní parkoviště před domem.

Generálním dodavatelem stavby Rezidence Tupolevova II je společnost IMOS Brno, a.s., která má bohaté zkušenosti s výstavbou rezidenčních projektů v Praze i na Moravě. V tuto chvíli je na stavbě dokončeno betonování základové desky a probíhají betonáže stěn suterénu.

Rezidence Tupolevova II. navazuje na úspěšný prodej první etapy, která nabízela 88 prostorných slunných bytů.

,,Jsme rádi, že po dokončení první části Rezidence Tupolevova můžeme na realitní trh přijít s další nabídkou bytů. V dnešní době se zájemci pro koupi bytu rozhodují především na zakladě ceny za m2 a spektra nabídky bytů. Tato dvě kritéria jsou pro nás klíčová, a proto Rezidence Tupolevova II přichází se širokou škálou nabídky bytů od startovacích 1+kk až po pohodlné rodinné bydlení v 3+kk. Některé větší byty 3+kk nám dispozičně umožňují i přestavbu na 4+kk. Oslovujeme klienty kompletní a velmi atraktivní nabídkou a věřím, že tím získáváme širší klientské spektrum a zaznamenáváme vyšší zájem o nákup bytů. Byty nabízíme za cenu již od 37 000 Kč/m2“, říká Yariv Ronem, ředitel společnosti Daramis Group.

A dále pokračuje: ,,V okolí Rezidence Tupolevova se nacházejí veškerá zařízení potřebná
k pohodlnému i aktivnímu životu. Snadné nákupy a kulturní vyžití poskytuje jen pár stovek metrů vzdálené obchodní centrum Letňany s hypermarketem Tesco, restauracemi a multikinem. V blízkosti leží aqua centrum, zimní stadion, výstaviště, fitness, ale také například škola, školka a poliklinika. Zároveň lokalita nabízí množství zeleně, která poskytuje obyvatelům dostatečný prostor pro relaxaci a aktivní strávení volného času.

Rezidence tupolevova opět ožívá

Developer Daramis Group pro realizaci a spolupráci na projektu Rezidence Tupolevova oslovil izraelskou architektonickou kancelář Tito N. S. Architects, která od svého založení v roce 1980 spolupracovala na developerských projektech po celé Evropě i Spojených státech amerických. V České republice se Tito N. S. Architects podíleli na rezidenčním projektu Krásná Hůrka, Rezidence Svratka a Zelený Triangl.

,,Jméno Tito je ceněno jako velmi silný partner a tato kancelář je známá pro svou perfektně odvedenou práci a orientaci na zákazníka. Architektonický koncept projektu připravil architekt Samuel Tsemel, který spolupracoval s českou architektonickou kanceláří, konkrétně s architektem Jiřím Číhalem, pod jehož dohledem a taktovkou se projekt realizuje“, vysvětluje volbu architektů Yariv Ronem, ředitel společnosti Daramis Group.

Architekti kladli důraz především na maximální využití prostoru bytů, jejich proslunění
a v neposlední řadě na kvalitu standardního vybavení. Neopoměli však ani potřeby těch nejmenších a vybudovali pro ně před Rezidencí Tupolevova privátní dětské hřiště.

Bytový komplex Rezidence Tupolevova II bude k nastěhování na podzim roku 2011.

Předprodej jsme zahájili v loňském roce a k dnešnímu dni máme 20% prodáno, což je poměrně vysoká úspěšnost a tento zvýšený zájem o byty v dnešní „ pokrizové“ době je pro nás pozitivním signálem pro plánování budoucích projektů“, říká Mgr. Lenka Tučková, manažerka marketingu, prodeje a leasingu společnosti Daramis Group. A dodává: „Rozhodli jsme se uspořádat pro veřejnost v sobotu 18. září akci, přímo na pozemku projektu Rezidence Tupolevova, kde zájemci o byty mohou využít jednorázové cenové překvapení, platné pouze 18. 9. na místě projektu, budou mít možnost prohlédnout si lokalitu, vidět architekturu již postavené a prodané I. fáze, prokonzultovat možnosti financování a dispozic bytů II. fáze Rezidence Tupolevova. Pro děti bude k dispozici privátní dětské hřiště a zajištěn zábavný program“.

Společnost Daramis Group ve spolupráci s Hyposervisem nabízí zájemcům o koupi bytové jednotky realizaci prostřednictvím Hyposervisu Hypotéky Rezidence Tupolevova II. etapa.

NEPLAŤTE NÁJEM, PLATŤE HYPOTÉKU je filozofie, kterou se u projektu Rezidence Tupolevova II řídíme. Cílem Daramis Group je ukázat klientům přímo na našem projektu, že dnes je výhodnější hypotéka než placení měsíčního nájemného. A protože nám záleží na komfortu našich klientů, připravili jsme Hyposervis Hypotéku tak, aby se nemuseli klienti starat prakticky o nic. Komunikace s bankou, s developerem, s úřady, s pojišťovnou – o vše se postará Hyposervis Hypotéka, a to od první návštěvy klienta až do úplného splacení hypotéky. Hyposervis Hypotéka Rezidence Tupolevova II. etapa přináší exklusivní výhody jako jsou nejnižší dosažitelné úrokové sazby na trhu, znalecký odhad nemovitosti zdarma, až 100 % sleva na bankovních poplatcích za zpracování úvěru a nadstandardní, kompletní administrativní servis zdarma včetně čerpání úvěrových prostředků“, vysvětluje Mgr. Lenka Tučková.

Exkluzivním prodejcem Rezidence Tupolevova II. etapa je společnost LEXXUS, a.s.