Ateliér Tito N.S. Architects

Zástupci izraelské architektonické kanceláře Tito Architects architekturou žijí. Jejich projekty po celém světe snoubí krásu a exkluzivitu s naprostou funkcionalitou, a to z nich činí velmi žádaný ateliér.

Tito N.S. Architects je firma, která nabízí kompletní služby v oblasti plánování a architektury. Ředitel a zakladatel ateliéru Sami Nissim Tito je mezinárodní architektonickou obcí shledáván jako jeden z nejvýznamnějších izraelských projektantů městských čtvrtí. ,,Mám srdce architekta a vizi stavitele. Podnikání jde vždy ruku v ruce s architekturou,“ definuje svou práci Sami Tito. Svůj tým doplnil 35 nejtalentovanějšími izraelskými architekty a inženýry, to zajišťuje maximální nasazení pro každý projekt.

Architektonický ateliér Tito N. S. Architects byl založen v roce 1980 a za uplynulé dvě dekády se společnost úspěšně poprala se všemi aspekty nových technologií ve stavebnictví od plánování městské zástavby a její využitelnosti po architektonický design, koncepční projektování či building management. Tito N.S. Architects využívají pro své stavby průmyslové, konvenční i prefabrikované konstrukce. Dnešními klienty a partnery jsou největší izraelské subjekty v různých sektorech – obchod, vláda, volnočasové a občanské aktivity. Tato architektonická kancelář je také zapojena v celé škále projektů po celé Evropě a Spojených státech amerických – projektování rozsáhlých rezidenčních čtvrtí, hotelů, obchodních a kancelářských prostor, dále zařízení pro vzdělávací, sportovní a volnočasové aktivity.

V České republice se Tito N. S. Architects podíleli na rezidenčním projektu Krásná Hůrka, Rezidenci Svratka a Zelený Triangl. Ukrajinu fascinovali svým multifunkčním objektem Gambrinus, v Keni vystavěli luxusní Abuja Hotel a v Azerbájdžánu postavili nové Baku center.One Comment

  1. […] Interiér Styl Interiérový design a architektura Přejít k obsahu webu Hlavní stránka Ateliér Tito N.S. Architects → […]